O nas

Kancelaria Prawna Bartocha & Stachowicz-Szczepanik i Wspólnicy (www.kbss.pl) jest czołową firmą prawniczą w Województwie Świętokrzyskim. Doradzamy zarówno polskim, jak i zagranicznym podmiotom gospodarczym oraz Klientom indywidualnym. Świadczymy usługi w szerokim spektrum spraw z zakresu działalności gospodarczej. Doskonale znamy dynamikę zmian rynkowych, dlatego rozwiązania, które oferujemy są kompleksowe, a dzięki temu również optymalne dla biznesu.

Nasza pasja i dążenie do osiągnięcia najwyższego stopnia profesjonalizmu sprawiły, że naturalnym rozwojem Kancelarii był świat spółek handlowych. Dbałość o interesy Klientów przejawia się w podejmowaniu nawet najbardziej wymagającego zadania  co już umożliwiło nam zdobycie cennego doświadczenia. Dzisiaj chcemy się nim z Państwem podzielić w rzeczywistości wirtualnej. Pragniemy przybliżyć praktyczne aspekty tworzenia oraz prowadzenia spółek, które ciekawią, inspirują oraz prowokują do dyskusji.

Pragniemy przybliżyć źródło naszych inspiracji – praktyczne aspekty tworzenia i prowadzenia spółek prawa handlowego. Źródło tak ciekawe i prowokujące do ożywionej dyskusji.

Podczas pracy nad naszym blogiem kładziemy nacisk na tematy interesujące z punktu widzenia naszych Klientów oraz miłośników spółek. Wśród prawników pracujących nad blogiem znajdują się nie tylko członkowie zespołu Kancelarii, lecz także jej Partnerzy oraz ekonomiści i specjaliści z dziedziny ubezpieczeń.

Redakcja bloga:

Marek Bartocha | Adwokat

Wojciech Stachowicz-Szczepanik | Radca Prawny

Poprzez wszystko co robimy rzucamy wyzwanie rzeczywistości!